Dnia 28 listopada br., (wtorek) w godz. 11:00-12:30 odbędą się II zajęcia matematyczne prowadzone przez p. dra. Piotra Sworowskiego, zatytułowane "Kolorowanie Grafów". Zajęcia odbędą się w Instytucie Matematyki, UKW, ul. Weyssenhoffa 11, w sali nr 2. W zajęciach uczestniczą uczniowie klasy 2a i 2d. Wyjście ze szkoły o godz. 10:40, powrót na 6 godz. lekcyjną.

Opiekunowie: klasa 2a - p. prof. D. Giedrojć, klasa 2d - p. prof. M. Wenderlich.

Wszystkie klasy biorące udział w Cecyliadzie prosimy o przynoszenie scenariuszy do poniedziałku (27.11), do biblioteki! To OSTATECZNY termin!

W związku z inwentaryzacją biblioteka będzie nieczynna do końca listopada. W tym czasie nie można oddawać ani wypożyczać książek. Zapraszamy ponownie od grudnia!

Dnia 24 listopada br. (piątek), na długiej przerwie, w sali 52 odbędzie się spotkanie informacyjne dotyczące konkursu o bezpieczeństwie, organizowanego przez pedagoga szkolnego. Serdecznie zapraszamy.

Z radością informujemy, że do etapu okręgowego Olimpiady Wiedzy o Polsce i Świecie Współczesnym zakwalifikowali się: Krzysztof Kropidłowski (3e), Karol Banach (3b) oraz Filip Nowak (2d). Serdecznie gratulujemy.

Zachęcamy szczególnie pełnoletnie maturzystki do udziału w spotkaniu w ramach projektu Girls go start-up! Academy. Celem Projektu jest wsparcie kobiet związanych z obszarem STEM (Science, Technology, Engineering, Mathematics) w zdobywaniu wiedzy i umiejętności w tworzeniu start-upów i realizacji takich przedsięwzięć w praktyce. Program mentoringowo-szkoleniowy rozpocznie się w dniach 7-8 grudnia 2017 r. warsztatami na temat leadership development itense prowadzonymi przez mentorki Scherer Leadership Center oraz warsztatami realizowanymi dzięki metodologii design thinking. Sesja networkingowa pozwoli uczestniczkom na poznanie się i budowanie swojej sieci współpracy. Szkolenie odbędzie się w siedzibie Google w Warszawie.
Uczennice zainteresowane udziałem w warsztatach proszone są o zgłasznie się do piątku (24 listopada) do p. prof. K. Sobczak.
program spotkania

Wyróżnienie

Fundacja Edukacyjna "Perspektywy" potwierdza, że VI Liceum Ogólnokształcące im. J. J. Śniadeckich w Bydgoszczy jest wśród 500 najlepszych liceów w Polsce sklasyfikowanych w Rankingu Szkół Ponadgimnazjalnych PERSPEKTYWY 2017 i przysługuje mu tytuł "Złotej Szkoły 2017".

Patronat