Dnia 25 września 2017 (poniedziałek), w godz. 7:50-10:50, odbędzie się matura próbna z biologii dla klas 3b, 3c oraz 3e (blok przyrodniczy).

Przydział sal

Przypominamy, że w poniedziałek 25 września na długiej przerwie w sali 44 odbędzie się zebranie Samorządu Uczniowskiego! Obecność trójek klasowych wszystkich klas obowiązkowa!
Przypominamy uczniom, że zebrania odbywają się cyklicznie w każdy poniedziałek i czwartek na długiej przerwie w sali 44. Są otwarte dla wszystkich zainteresowanych działalnością społeczną i sprawami uczniów w naszej szkole! Są także obowiązkowe dla aktywnych działaczy SU oraz przedstawicieli wszystkich klas licealnych i gimnazjalnych (tzw. trójek klasowych)!

Teatr Polski w Bydgoszczy, poszukuje wolontariuszy do pomocy podczas Festiwalu Prapremier, w dniach 13.10 - 22.10. Wolontariusze są zaproszeni również do pracy w tygodniu poprzedzającym Festiwal. Teatr gwarantuje pracę w młodym, kreatywnym zespole według ustalonego wcześniej harmonogramu. Z wolontariuszami zostaną podpisane umowy wolontariackie, na podstawie których będą wystawione zaświadczenia i referencje. Organizatorzy zapewniają również ubezpieczenie OC i NNW oraz bezpłatne wejściówki na wybrane spektakle. Wolontariusze niepełnoletni powyżej 16 roku życia będą pracowali maksymalnie 6 godzin dziennie. Wolontariusze mają zapewniony darmowy wstęp na każdy spektakl podczas festiwalu.

Wszystkich zainteresowanych prosimy o przesłanie CV na adres Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. do dnia 1 października 2017 roku.

Zachęcamy do składania wniosków o stypendium naukowe w ramach projektu "Prymus Pomorza i Kujaw". Procedury postępowania w szkole:
1. Uczeń wybiera opiekuna dydaktycznego oraz uzyskuje jego akceptację. Następnie dostarcza wypełnione oświadczenie o wyznaczeniu opiekuna w celu uzyskania zatwierdzenia przez dyrektora szkoły  (najpóźniej 22 września br.).
2. Uczeń odbiera podpisane oświadczenie, kompletuje dokumentację i dostarcza do odpowiedniego urzędu (zgodnie z regulaminem).
3. Odbiór podpisanych oświadczeń - 26 września br. (wtorek).

aktualny regulamin

Informujemy, że do dnia 1 października szatnia szkolna będzie czynna:
rano - 7:50-8:00 oraz 8:45-8:55, po południu - 13:30-13:40 oraz 14:25-14:35
W pozostałych godzinach należy prosić p. woźną o otwarcie szatni (w przypadku wcześniejszego końca lekcji, wyjścia klasowego itp.)

Pani Maria Perszon - pielęgniarka szkolna, przypomina o konieczności dostarczenia kart zdrowia, niezwłocznie do 30 września br.

Wyróżnienie

Fundacja Edukacyjna "Perspektywy" potwierdza, że VI Liceum Ogólnokształcące im. J. J. Śniadeckich w Bydgoszczy jest wśród 500 najlepszych liceów w Polsce sklasyfikowanych w Rankingu Szkół Ponadgimnazjalnych PERSPEKTYWY 2017 i przysługuje mu tytuł "Złotej Szkoły 2017".

Patronat