Informujemy, że Rada Rodziców Gimnazjum nr 50 oraz Rada Rodziców VI LO podjęły na wczorajszym zebraniu decyzję o ubezpieczeniu uczniów szkoły w firmie INTERRISK. Wybrano następujący pakiet: Pakiet podstawowy suma ubezpieczenia 14000 PLN (składka 36 zł) + Pakiet szpital i choroby (składka 5 zł) + Pakiet koszty leczenia (składka 4 zł) + Pakiet stomatologia (składka 3 zł) - szczegółowy opis pakietów w broszurze informacyjnej. Ostateczna składka ubezpieczenia - 48 zł
Prosimy zainteresowanych rodziców i pełnoletnich uczniów o zapoznanie się z ogólnymi warunkami umowy oraz przekazanie wychowawcy podpisanej deklaracji przystąpienia do zaproponowanego ubezpieczenia do 8 października br. (druk do odbioru u wychowawcy od wtorku).
Składkę należy przekazać skarbnikowi klasowemu (rodzicowi) do 13 października br. Rodzic przekazuje całą wpłaconą kwotę do sekretariatu.

Zaznaczamy, że ubezpieczenie jest dobrowolne.

ogólne warunki umowy
tabela świadczeń
sposoby zgłaszania zdarzeń
instrukcja internetowego zgłaszania szkody
druk zgłoszenia szkody/zdarzenia 

Wyróżnienie

Fundacja Edukacyjna "Perspektywy" potwierdza, że VI Liceum Ogólnokształcące im. J. J. Śniadeckich w Bydgoszczy jest wśród 500 najlepszych liceów w Polsce sklasyfikowanych w Rankingu Liceów i Techników PERSPEKTYWY 2018 i przysługuje mu tytuł "Złotej Szkoły 2018".

Patronat