Olimpiada Biologiczna
Patrycja Retman - laureat

Olimpiada Chemiczna
Barbara Januszewska - finalista
Mateusz Szot - finalista

Olimpiada Filozoficzna
Nicole Krupa - laureat

Olimpiada Fizyczna
Piotr Dulian - finalista
Tomasz Kościelski - finalista

Olimpiada Geograficzna
Jakub Pypkowski - laureat
Katarzyna Dylewska - finalista
Paweł Korzeb - finalista

Olimpiada Historyczna
Karol Banach - finalista

Olimpiada Informatyczna
Jan Jurkowski - finalista
Jakub Walendowski - finalista

Olimpiada Innowacji Technicznych i Wynalazczości
Jędrzej Kopiszka - finalista

Olimpiada Lingwistyki Matematycznej
Mateusz Błajda - laureat
Robert Welz - laureat

Olimpiada Matematyczna
Mateusz Błajda - finalista

Olimpiada Języka Niemieckiego
Beata Haracewiat - finalista

Olimpiada Przedsiębiorczości
Krzysztof Kropidłowski - laureat
Jakub Olewicz - laureat
Anna Burnicka - finalista
Jakub Reniec - finalista
Beniamin Szlachciak - finalista

Olimpiada Statystyczna
Jakub Reniec - laureat

Olimpiada Teologii Katolickiej
Michalina Jazdon - finalista

Olimpiada Wiedzy Ekologicznej
Julia Brzykcy - laureat
Karolina Zdunek - finalista

Olimpiada Wiedzy Ekonomicznej
Krzysztof Kropidłowski - laureat
Wojciech Osesek - finalista
Jakub Reniec - finalista

Olimpiada Wiedzy o Polsce i Świecie Współczesnym
Krzysztof Kropidłowski - finalista

Olimpiada Znajomości Afryki
Andrzej Zalewski - finalista

Olimpiada Międzynarodowa z Geografii
Jakub Pypkowski - złoty medal

Olimpiada Bałtycka z Geografii
Jakub Pypkowski - brązowy medal

Olimpiada Literatury i Języka Polskiego
Maria Izbaner - finalista
Nicole Krupa - finalista
Przemysław Kubiak - finalista
Wiktor Morawski - finalista
Martyna Retman - finalista

Olimpiada Języka Angielskiego
Damian Gołuński - finalista

Olimpiada Chemiczna
Filip Lachowski - finalista

Olimpiada Fizyczna

Mikołaj Kałdan - laureat
Wiktor Jaśniak - finalista
Paweł Korzeb - finalista
Wojciech Rak - finalista
Jakub Reszke - finalista

Olimpiada Historyczna
Adam Drożyński - laureat
Borys Sadowski - finalista

Olimpiada Filozoficzna
Maria Izbaner - finalista
Wiktor Morawski - finalista

Olimpiada Wiedzy o Polsce i Świecie Współczesnym
Tymoteusz Brzeziński - laureat

Olimpiada Geograficzna
Jakub Pypkowski - laureat
Paweł Korzeb - finalista
Mateusz Rasmus - finalista
Kuba Retecki - finalista
Karolina Zdunek - finalista

Olimpiada Wiedzy Ekonomicznej
Julia Jasiniecka - laureat
Krzysztof Kropidłowski - laureat

Olimpiada Przedsiębiorczości
Julia Jasiniecka - laureat

Olimpiada Teologii Katolickiej
Jakub Pypkowski - finalista

Bałtycka Olimpiada Geograficzna
Jakub Pypkowski - laureat (brązowy medal)

Olimpiada Informatyczna
Michał Tepper - laureat

Olimpiada Matematyczna
Wojciech Kończewski - finalista
Tomasz Żebracki - finalista

Olimpiada Chemiczna
Marek Bebyn - finalista
Filip Lachowski - finalista

Olimpiada Fizyczna
Jakub Jasiulewicz - finalista
Karol Łukanowski - finalista

Olimpiada Geograficzna
Jakub Pypkowski - laureat
Kuba Retecki - laureat
Adam Drożyński - laureat
Mateusz Rasmus - finalista

Olimpiada Literatury i Języka Polskiego
Alicja Mrozińska - finalista
Weronika Najmowicz - finalista
Adrianna Rasmus - finalista
Ewa Tokarewicz - finalista

Olimpiada Historyczna
Mateusz Kozielewicz - laureat
Borys Sadowski - laureat

Olimpiada Języka Angielskiego
Weronika Makuch - finalista

Olimpiada Języka Francuskiego
Natalia Welc - finalista
Kamil Wiłnicki - finalista

Olimpiada Języka Hiszpańskiego
Jakub Jaworski - laureat

Olimpiada Języka Niemieckiego
Kamil Wiłnicki - finalista

Olimpiada Filozoficzna
Magdalena Leszczyńska - finalista
Weronika Najmowicz - finalista
Wiktor Morawski - finalista

Olimpiada Lingwistyki Matematycznej
Jakub Pypkowski - finalista

Olimpiada Przedsiębiorczości
Konrad Grabowicz - laureat
Nikodem Kramarz - laureat
Celina Adamczyk - finalista

Olimpiada Wiedzy Ekonomicznej
Nikodem Kramarz - laureat
Konrad Grabowicz - laureat
Emilia Szczukowska - finalista

Olimpiada Wiedzy o Polsce i Świecie Współczesnym
Jakub Kelman - finalista

Olimpiada Teologii Katolickiej
Dominika Malotka - finalista

Banach Sandra język polski - finalista 3bg
Bełcikowski Jakub chemia - finalista 3ag
Budziak Łukasz informatyka - laureat 3ag
Cendrowska-Kociuga Wiktoria fizyka - finalista 3bg
Chruszczewska Alicja geografia - laureat 2bg
Chruszczewska Alicja  historia - laureat 2bg
Dahms Medard Liga Zadaniowa - finalista 2ag
Domanowski Antoni język angielski - laureat 3ag
Domanowski Antoni matematyka - laureat 3ag
Dryja Jakub informatyka - laureat 3ag
Dylik Adrianna chemia - finalista 3bg
Florkowski Łukasz biologia - laureat 2bg
Górna Adelina język polski - finalista 3ag
Grad Jakub Liga Zadaniowa - finalista 2ag
Grochocka Weronika język polski - laureat 2ag
Grzankowski Paweł Liga Zadaniowa - finalista 2bg
Hernet Kinga fizyka - laureat 3bg
Ignaczak Adam chemia - laureat 3bg
Ignaczak Adam fizyka - laureat 3bg
Ignaczak Adam geografia - laureat 3bg
Jazdon Martyna Liga Zadaniowa - laureat 2bg
Jedlińska Alicja fizyka - finalista 3bg
Jedlińska Alicja język francuski - finalista 3bg
Kaczan Aleksander informatyka - laureat 3ag
Kałużna Aleksandra język angielski - laureat 2bg
Kaniasty Adam informatyka - laureat 2ag
Kaszyński Dawid informatyka - laureat 3ag
Kempa Maksymilian język polski - finalista 2ag
Kobierowski Paweł chemia - laureat 3bg
Kobierowski Paweł fizyka - laureat 3bg
Kowalczyk Agata biologia - finalista 2bg
Kowalski Hubert fizyka - finalista 2ag
Kowalski Hubert Liga Zadaniowa - laureat 2ag
Kowalski Hubert matematyka - laureat 2ag
Krajnik Bartosz fizyka - laureat  3bg
Kraśnicki Jan fizyka - finalista 3bg
Kraśnicki Jan matematyka - laureat 3bg
Krzeszewska Magdalena biologia - laureat 2bg
Krzeszewska Magdalena Liga Zadaniowa - laureat 2bg
Lazoryk Weronika fizyka - finalista 2ag
Lazoryk Weronika język angielski - finalista 2ag
Lazoryk Weronika język niemiecki - laureat 2ag
Lazoryk Weronika Liga Zadaniowa - laureat 2ag
Lazoryk Weronika matematyka - laureat 2ag
Merda Mateusz Liga Zadaniowa - finalista 2ag
Mikołajczuk Maria fizyka - laureat 3bg
Nalewajk Maria fizyka - laureat 3ag
Nowicki Mikołaj fizyka - finalista 2ag
Nowicki Mikołaj fizyka i astronomia - laureat 2ag
Olszewski Kevin matematyka - laureat 3ag
Osmałek Agata fizyka - laureat 3ag
Osmałek Agata matematyka - laureat 3ag
Osmałek Magdalena fizyka - laureat 3ag
Owedyk Maria fizyka - laureat 2bg
Owedyk Maria fizyka i astronomia - finalista 2bg
Piątkowska Barbara fizyka - finalista 3bg
Piątkowska Barbara język niemiecki - laureat 3bg
Piątkowska Barbara matematyka - finalista 3bg
Piekarski Maciej biologia - finalista 3bg
Piekarski Maciej chemia - finalista 3bg
Piekarski Maciej fizyka - laureat 3bg
Piekarski Maciej fizyka i astronomia - laureat 3bg
Piekarski Maciej geografia - finalista 3bg
Piekarski Maciej język polski - finalista 3bg
Piekarski Maciej matematyka - finalista 3bg
Piekarski Maciej *wos - laureat 3bg
Piekut Aleksandra Liga Zadaniowa - finalista 2bg
Pietrewicz Urszula fizyka - finalista 3ag
Pietrewicz Urszula geografia - finalista 3ag
Plichta Karol fizyka - finalista 2bg
Plichta Karol Liga Zadaniowa - finalista 2bg
Polakowski Franciszek fizyka - laureat 2ag
Polakowski Franciszek Liga Zadaniowa - finalista 2ag
Polakowski Franciszek matematyka - laureat 2ag
Potracka Paulina chemia - laureat 3bg
Potracka Paulina fizyka - finalista 3bg
Potracka Paulina język polski - finalista 3bg
Prątnicki Szymon chemia - laureat 3bg
Prątnicki Szymon fizyka - finalista 3bg
Protasiuk Łukasz fizyka - finalista 3bg
Rogalski Kordian informatyka - laureat 2ag
Rogalski Kordian język polski - laureat 2ag
Sadlok Maria fizyka - finalista 3bg
Schäfer Anna matematyka - laureat 3ag
Szlachciak Gabriel matematyka - laureat 3ag
Skibicka Maria fizyka - laureat 3bg
Skibicka Maria fizyka i astronomia - finalista 3bg
Skibicka Maria geografia - finalista 3bg
Skibicka Maria matematyka - finalista 3bg
Sulik Julia chemia - finalista 2ag
Sulik Julia fizyka - laureat 2ag
Sulik Julia język polski - laureat 2ag
Sulik Julia Liga Zadaniowa - laureat 2ag
Sulik Julia matematyka - laureat 2ag
Sznajdrowska Julia  język polski - finalista 2ag
Tomasik Tyberiusz biologia - finalista 2bg
Tylicka Katarzyna język polski - laureat 3ag
Wiącek Zofia fizyka - finalista 3ag
Wiśniewski Jan chemia - finalista 3ag
Wiśniewski Jan fizyka - laureat 3ag
Wiśniewski Jan geografia - finalista 3ag
Wiśniewski Jan matematyka - laureat 3ag
Włoch Adrianna fizyka - finalista 3bg
Wośko Mikołaj geografia - finalista 3ag
Wośko Mikołaj matematyka - laureat 3ag
Wozowicz Jan fizyka - finalista 3bg
Woźnica Bartosz matematyka - finalista 3ag
Wójtewicz Tymoteusz informatyka - laureat 3ag
Zając Michał język polski - laureat 2bg
Zająkała Szymon matematyka - laureat 3ag
Zakrzewski Norbert fizyka - finalista 2ag
Zakrzewski Norbert fizyka i astronomia - laureat 2ag
Zakrzewski Norbert Liga Zadaniowa - laureat 2ag

 *konkurs kuratoryjny wiedzy o samorządzie terytorialnym

Wyróżnienie

Fundacja Edukacyjna "Perspektywy" potwierdza, że VI Liceum Ogólnokształcące im. J. J. Śniadeckich w Bydgoszczy jest wśród 500 najlepszych liceów w Polsce sklasyfikowanych w Rankingu Liceów i Techników PERSPEKTYWY 2018 i przysługuje mu tytuł "Złotej Szkoły 2018".

Patronat