KONKURS WOJEWÓDZKI „WYBRAŁA(E)M, PRZECZYTAŁA(E)M, POLECAM, CZYLI GAWĘDA O JEDNEJ KSIĄŻCE”

Zapraszamy do wzięcia udziału w konkursie organizowanym przez Pedagogiczną Bibliotekę Wojewódzką im. Mariana Rejewskiego w Bydgoszczy.

View the embedded image gallery online at:
http://www.vilo.bydgoszcz.pl/biblioteka#sigFreeIda8647b92ed
Szczegóły konkursu na stronie. Zachęcamy tez do zapoznania się z gablotą biblioteczną w naszej szkole. Osoby chętne prosimy o zgłaszanie się do biblioteki do 9 listopada!

Październik Międzynarodowym Miesiącem Bibliotek Szkolnych! W związku z tym przygotowaliśmy dla Was sporo atrakcji, które będziemy ogłaszać sukcesywnie.

Zapraszamy uczniów i nauczycieli do udziału w konkursie fotograficznym "PRZYŁAPANI NA CZYTANIU".

Czytaj więcej...

Od piątku 30 października do piątku 27 listopada zapraszamy do czytelni na kiermasz książek.

Przejrzyjcie swoje domowe biblioteczki. Na pewno na Waszych regałach znajdują się pozycje, którymi chcielibyście podzielić się z innymi. Możecie je sprzedać lub wymienić na inne książki, które przyniosą uczniowie i nauczyciele.

Można też przyniesione książki podarować szkolnej bibliotece!

Każda książka musi być podpisana, wyceniona oraz zawierać kontakt do właściciela. Zachęcamy do udziału, czas dać książkom drugie życie!

Wyróżnienie

Fundacja Edukacyjna "Perspektywy" potwierdza, że VI Liceum Ogólnokształcące im. J. J. Śniadeckich w Bydgoszczy jest wśród 500 najlepszych liceów w Polsce sklasyfikowanych w Rankingu Liceów i Techników PERSPEKTYWY 2018 i przysługuje mu tytuł "Złotej Szkoły 2018".

Współpraca